Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | FUZZ CLUB FC210V12 |
| EAN | 5060978391550 |
| Release Date | July 21, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,418
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Throw Down Bones |
|---|---|
| Sanatci | Throw Down Bones |
| Cikis tarihi | 2023-07-21 |
| EAN/UPC | 5060978391550 |
| Label | Fuzz Club |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | FUZZ CLUB FC210V12 |
| EAN | 5060978391550 |
| Release Date | July 21, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.