Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BDA |
| EAN | 0674276911485 |
| Release Date | January 31, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |

₺1,390
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Daylight |
|---|---|
| Sanatci | Toribio |
| Cikis tarihi | 2025-01-31 |
| EAN/UPC | 0674276911485 |
| Label | Bda |
| Format | 12in |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 1 |
| Style | |
|---|---|
| Label | BDA |
| EAN | 0674276911485 |
| Release Date | January 31, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.