Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DEUTSCHE GRAMMOPHON UNIP4864880.1 |
| EAN | 0028948648801 |
| Release Date | December 1, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 313 × 8 mm · 328 g |
| Weight | 328 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,398
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Echoes - Ancient & Modern |
|---|---|
| Sanatci | Horn, Trevor |
| Cikis tarihi | 2023-12-01 |
| EAN/UPC | 0028948648801 |
| Label | Deutsche Grammophon |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DEUTSCHE GRAMMOPHON UNIP4864880.1 |
| EAN | 0028948648801 |
| Release Date | December 1, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 313 × 8 mm · 328 g |
| Weight | 328 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.