Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Joyful Noise JNR277LP |
| EAN | 0714270693427 |
| Release Date | October 26, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 4 mm · 261 g |
| Weight | 261 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,113
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | A Laughing Death In Meatspace |
|---|---|
| Sanatci | Tropical Fuck Storm |
| Cikis tarihi | 2018-10-26 |
| EAN/UPC | 0714270693427 |
| Label | Joyful Noise |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Joyful Noise JNR277LP |
| EAN | 0714270693427 |
| Release Date | October 26, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 4 mm · 261 g |
| Weight | 261 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.