Ek Bilgi
| Label | PROVOGUE |
|---|---|
| EAN | 0810020506334 |
| Release Date | August 19, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,264
1 adet stokta
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Ride |
|---|---|
| Sanatci | Trout, Walter |
| Cikis tarihi | 2022-08-19 |
| EAN/UPC | 0810020506334 |
| Label | Provogue |
| Format | LP |
| Tur | Blues |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | PROVOGUE |
|---|---|
| EAN | 0810020506334 |
| Release Date | August 19, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.