Ek Bilgi
| Label | Artone Label Group |
|---|---|
| EAN | 8712725750468 |
| Release Date | September 5, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 6 mm · 243 g |
| Weight | 243 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,509
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Sign of the Times |
|---|---|
| Sanatci | Trout, Walter |
| Cikis tarihi | 2025-09-05 |
| EAN/UPC | 8712725750468 |
| Label | Provogue |
| Format | LP |
| Tur | Blues |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | Artone Label Group |
|---|---|
| EAN | 8712725750468 |
| Release Date | September 5, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 6 mm · 243 g |
| Weight | 243 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.