Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BLUE NOTE UNIP5598604.1 |
| EAN | 0602455986047 |
| Release Date | October 27, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,324
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Clap! |
|---|---|
| Sanatci | Truffaz, Erik |
| Cikis tarihi | 2023-10-27 |
| EAN/UPC | 0602455986047 |
| Label | Blue Note |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BLUE NOTE UNIP5598604.1 |
| EAN | 0602455986047 |
| Release Date | October 27, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.