Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MAGNETIC EYE RECORDS MGEY889569.1 |
| EAN | 0884388889569 |
| Release Date | June 6, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 9 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,821
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Marc Urselli's Best of Ramones |
|---|---|
| Sanatci | V/A |
| Cikis tarihi | 2025-06-06 |
| EAN/UPC | 0884388889569 |
| Label | Magnetic Eye |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MAGNETIC EYE RECORDS MGEY889569.1 |
| EAN | 0884388889569 |
| Release Date | June 6, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 9 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.