Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | CADIZ MUSIC CADIZLP308 |
| EAN | 0844493063087 |
| Release Date | July 18, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 312 × 10 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,651
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Modi Three Days On the Wing of Madness |
|---|---|
| Sanatci | V/A |
| Cikis tarihi | 2025-07-18 |
| EAN/UPC | 0844493063087 |
| Label | Cadiz |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Original Soundtrack |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | CADIZ MUSIC CADIZLP308 |
| EAN | 0844493063087 |
| Release Date | July 18, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 312 × 10 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.