Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | V2 |
| EAN | 8717931341592 |
| Release Date | November 18, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,332
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Horizon |
|---|---|
| Sanatci | Vanden Abeele, Noah |
| Cikis tarihi | 2022-11-18 |
| EAN/UPC | 8717931341592 |
| Label | V2 |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | V2 |
| EAN | 8717931341592 |
| Release Date | November 18, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.