Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SCHNITZEL SRLP1255307 |
| EAN | 4015698338898 |
| Release Date | October 29, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,282
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Fear & Fantasy (Marbled) |
|---|---|
| Sanatci | Vapors of Morphine |
| Cikis tarihi | 2021-10-29 |
| EAN/UPC | 4015698338898 |
| Label | Schnitzel |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SCHNITZEL SRLP1255307 |
| EAN | 4015698338898 |
| Release Date | October 29, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.