Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | 180G 180GWALP07 |
| EAN | 5050580842595 |
| Release Date | February 28, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 279 g |
| Weight | 279 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,620
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Akasaka Soul Funk 1969-1977 |
|---|---|
| Sanatci | V/A |
| Cikis tarihi | 2025-02-28 |
| EAN/UPC | 5050580842595 |
| Label | 180g |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Soul |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | 180G 180GWALP07 |
| EAN | 5050580842595 |
| Release Date | February 28, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 279 g |
| Weight | 279 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.