Ek Bilgi
| Label | BANG GEOR7477206.1 |
|---|---|
| EAN | 3596974772069 |
| Release Date | April 25, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 316 × 8 mm · 675 g |
| Weight | 675 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,294
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Buddha Bar Xxvii |
|---|---|
| Sanatci | V/A |
| Cikis tarihi | 2025-04-25 |
| EAN/UPC | 3596974772069 |
| Label | Bang |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | BANG GEOR7477206.1 |
|---|---|
| EAN | 3596974772069 |
| Release Date | April 25, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 316 × 8 mm · 675 g |
| Weight | 675 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.