Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | VAMPISOUL VAMPI080 |
| EAN | 8435008861384 |
| Release Date | March 11, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 313 × 6 mm · 513 g |
| Weight | 513 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,104
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Gozalo! Vol. 1 |
|---|---|
| Sanatci | Various |
| Cikis tarihi | 2022-03-11 |
| EAN/UPC | 8435008861384 |
| Label | Vampisoul |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Funk |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | VAMPISOUL VAMPI080 |
| EAN | 8435008861384 |
| Release Date | March 11, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 313 × 6 mm · 513 g |
| Weight | 513 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.