Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ITALIANS DO IT BETTER IDIB177MINT |
| EAN | 5053760135173 |
| Release Date | September 12, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 312 × 7 mm · 490 g |
| Weight | 490 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,717
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Italians Do It Better |
|---|---|
| Sanatci | V/A |
| Cikis tarihi | 2025-09-12 |
| EAN/UPC | 5053760135173 |
| Label | Italians Do It Better |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ITALIANS DO IT BETTER IDIB177MINT |
| EAN | 5053760135173 |
| Release Date | September 12, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 312 × 7 mm · 490 g |
| Weight | 490 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.