Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MAGIC OF VINYL MAGICOFVINYL-3752 |
| EAN | 4260494437522 |
| Release Date | January 31, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,736
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | More Soul Classics |
|---|---|
| Sanatci | V/A |
| Cikis tarihi | 2025-01-31 |
| EAN/UPC | 4260494437522 |
| Label | Magic of Vinyl |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Funk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MAGIC OF VINYL MAGICOFVINYL-3752 |
| EAN | 4260494437522 |
| Release Date | January 31, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.