Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | CONCORD 7245396 |
| EAN | 0888072453968 |
| Release Date | October 13, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 319 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,447
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | More Than a Whisper: Celebrating the Music of Nanc |
|---|---|
| Sanatci | Griffith, Nanci |
| Cikis tarihi | 2023-11-10 |
| EAN/UPC | 0888072453968 |
| Label | Concord Records |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Singer-Songwriter |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | CONCORD 7245396 |
| EAN | 0888072453968 |
| Release Date | October 13, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 319 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.