Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BUREAU B BURB413.1 |
| EAN | 4015698915112 |
| Release Date | July 1, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 8 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,891
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Silberland - Kosmische Musik, Vol. 1 (72-86) |
|---|---|
| Sanatci | V/A |
| Cikis tarihi | 2022-07-01 |
| EAN/UPC | 4015698915112 |
| Label | Bureau B |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Krautrock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BUREAU B BURB413.1 |
| EAN | 4015698915112 |
| Release Date | July 1, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 8 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.