Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | NOT NOW MUSIC NOT3LP295 |
| EAN | 5060403742957 |
| Release Date | April 1, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 315 × 9 mm · 697 g |
| Weight | 697 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,288
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Very Best of Doo Wop |
|---|---|
| Sanatci | V/A |
| Cikis tarihi | 2022-05-24 |
| EAN/UPC | 5060403742957 |
| Label | Not Now |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Doo-Wop |
| Birim sayisi | 3 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | NOT NOW MUSIC NOT3LP295 |
| EAN | 5060403742957 |
| Release Date | April 1, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 315 × 9 mm · 697 g |
| Weight | 697 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.