Ek Bilgi
| Product_type | instock-Turkey, Vinyl |
|---|---|
| Label | 180G 180GWALP02 |
| EAN | 5050580754331 |
| Release Date | February 26, 2021 |
| Dimensions | 320 × 315 × 4 mm · 261 g |
| Weight | 261 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,620
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Wamono a To Z - Vol.2 |
|---|---|
| Sanatci | V/A |
| Cikis tarihi | 2016-03-04 |
| EAN/UPC | 5050580754331 |
| Label | 180g |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Funk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Product_type | instock-Turkey, Vinyl |
|---|---|
| Label | 180G 180GWALP02 |
| EAN | 5050580754331 |
| Release Date | February 26, 2021 |
| Dimensions | 320 × 315 × 4 mm · 261 g |
| Weight | 261 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.