Ek Bilgi
| Product_type | instock-Turkey, Vinyl |
|---|---|
| Label | 180G 180GWALP06 |
| EAN | 5050580816824 |
| Release Date | January 26, 2024 |
| Dimensions | 310 × 310 × 5 mm · 265 g |
| Weight | 265 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,620
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Wamono Disco |
|---|---|
| Sanatci | V/A |
| Cikis tarihi | 2024-02-02 |
| EAN/UPC | 5050580816824 |
| Label | 180g |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Disco |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Product_type | instock-Turkey, Vinyl |
|---|---|
| Label | 180G 180GWALP06 |
| EAN | 5050580816824 |
| Release Date | January 26, 2024 |
| Dimensions | 310 × 310 × 5 mm · 265 g |
| Weight | 265 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.