Ek Bilgi
| Product_type | instock-Turkey, Vinyl |
|---|---|
| Label | LAKESHORE 780163629521 |
| EAN | 0780163629521 |
| Release Date | July 7, 2023 |
| Dimensions | 313 × 319 × 8 mm · 504 g |
| Weight | 504 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,404
Stokta yok
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Whiplash |
|---|---|
| Sanatci | V/A |
| Cikis tarihi | 2023-07-07 |
| EAN/UPC | 0780163629521 |
| Label | Lakeshore |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Product_type | instock-Turkey, Vinyl |
|---|---|
| Label | LAKESHORE 780163629521 |
| EAN | 0780163629521 |
| Release Date | July 7, 2023 |
| Dimensions | 313 × 319 × 8 mm · 504 g |
| Weight | 504 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.