Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | UNIVERSAL UNIP5398602.1 |
| EAN | 0600753986028 |
| Release Date | October 20, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 314 × 6 mm · 229 g |
| Weight | 229 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,203
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Lo + 80 Vol. 3 |
|---|---|
| Sanatci | V/A |
| Cikis tarihi | 2023-10-20 |
| EAN/UPC | 0600753986028 |
| Label | Universal |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | UNIVERSAL UNIP5398602.1 |
| EAN | 0600753986028 |
| Release Date | October 20, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 314 × 6 mm · 229 g |
| Weight | 229 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.