Ek Bilgi
| EAN | 0196587456917 |
|---|---|
| Release Date | January 13, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 4 mm · 216 g |
| Weight | 216 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,774
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Top 40 - Disco [Coloured] |
|---|---|
| Sanatci | Various |
| Cikis tarihi | 2023-05-05 |
| EAN/UPC | 0196587456917 |
| Label | Sony Music Entertainment |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Disco |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| EAN | 0196587456917 |
|---|---|
| Release Date | January 13, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 4 mm · 216 g |
| Weight | 216 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.