Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | IN THE RED IRED385.1 |
| EAN | 0759718538519 |
| Release Date | May 31, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 323 × 10 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,476
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Insurrection |
|---|---|
| Sanatci | Vega, Alan |
| Cikis tarihi | 2024-05-31 |
| EAN/UPC | 0759718538519 |
| Label | In the Red |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | IN THE RED IRED385.1 |
| EAN | 0759718538519 |
| Release Date | May 31, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 323 × 10 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.