Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | OUTER BATTERY BSYA01.1 |
| EAN | 0634457200173 |
| Release Date | March 21, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 311 × 5 mm · 342 g |
| Weight | 342 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,257
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Panorama |
|---|---|
| Sanatci | Vida Vella |
| Cikis tarihi | 2025-03-21 |
| EAN/UPC | 0634457200173 |
| Label | Outer Battery |
| Format | LP |
| Tur | Indie & Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | OUTER BATTERY BSYA01.1 |
| EAN | 0634457200173 |
| Release Date | March 21, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 311 × 5 mm · 342 g |
| Weight | 342 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.