Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | CONCORD 7253763 |
| EAN | 0888072537637 |
| Release Date | July 25, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 317 × 10 mm · 328 g |
| Weight | 328 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,359
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Songs For the Canyon |
|---|---|
| Sanatci | John Vincent Iii |
| Cikis tarihi | 2025-07-25 |
| EAN/UPC | 0888072537637 |
| Label | Concord |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | CONCORD 7253763 |
| EAN | 0888072537637 |
| Release Date | July 25, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 317 × 10 mm · 328 g |
| Weight | 328 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.