Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ULTRAMAFIC UTMF1.1 |
| EAN | 0095474981399 |
| Release Date | November 4, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 6 mm · 283 g |
| Weight | 283 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,721
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Spiteful (Blue Translucent) |
|---|---|
| Sanatci | Vincent, Sonny -& Spite- |
| Cikis tarihi | 2014-11-04 |
| EAN/UPC | 0095474981399 |
| Label | Ultramafic |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Punk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ULTRAMAFIC UTMF1.1 |
| EAN | 0095474981399 |
| Release Date | November 4, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 6 mm · 283 g |
| Weight | 283 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.