Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SVART RECORDS SVART276LP |
| EAN | 6430077095717 |
| Release Date | September 17, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 283 g |
| Weight | 283 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,407
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Snake Pit Therapy |
|---|---|
| Sanatci | Vincent, Sonny |
| Cikis tarihi | 2021-09-17 |
| EAN/UPC | 6430077095717 |
| Label | Svart Records |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Punk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SVART RECORDS SVART276LP |
| EAN | 6430077095717 |
| Release Date | September 17, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 283 g |
| Weight | 283 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.