Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | WAXTIME IN COLOR 950734 |
| EAN | 8436559469333 |
| Release Date | November 11, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,917
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Poet of the Bossa Nova |
|---|---|
| Sanatci | Moraes, Vinicius De W. Maria Creuza & Toquinho |
| Cikis tarihi | 2022-11-25 |
| EAN/UPC | 8436559469333 |
| Label | Waxtime In Color |
| Format | LP |
| Tur | Brazil / Bossanova |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | WAXTIME IN COLOR 950734 |
| EAN | 8436559469333 |
| Release Date | November 11, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.