Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ON HIGH RECORDS OHI7.1 |
| EAN | 0671891332794 |
| Release Date | June 7, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 311 × 5 mm · 247 g |
| Weight | 247 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,933
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Glass of Water |
|---|---|
| Sanatci | Vinnegar, Leroy |
| Cikis tarihi | 2024-06-07 |
| EAN/UPC | 0671891332794 |
| Label | On High Records |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ON HIGH RECORDS OHI7.1 |
| EAN | 0671891332794 |
| Release Date | June 7, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 311 × 5 mm · 247 g |
| Weight | 247 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.