Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | INGROOVES VT015LP |
| EAN | 0192641065149 |
| Release Date | August 9, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 311 × 4 mm · 283 g |
| Weight | 283 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,439
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Chapter Ii, Ep Ii |
|---|---|
| Sanatci | Vintage Trouble |
| Cikis tarihi | 2019-08-09 |
| EAN/UPC | 0192641065149 |
| Label | Ingrooves |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Soul |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | INGROOVES VT015LP |
| EAN | 0192641065149 |
| Release Date | August 9, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 311 × 4 mm · 283 g |
| Weight | 283 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.