Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | WAGRAM 3438076 |
| EAN | 3596974380769 |
| Release Date | January 31, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 12 mm · 1.75 kg (Weight (estimated)) |
| Weight | 1.75 kg |
| Discs / Records | 5 |
₺4,789
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Vinylbox Reggae |
|---|---|
| Sanatci | V/A |
| Cikis tarihi | 2025-01-31 |
| EAN/UPC | 3596974380769 |
| Label | Wagram |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 5 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | WAGRAM 3438076 |
| EAN | 3596974380769 |
| Release Date | January 31, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 12 mm · 1.75 kg (Weight (estimated)) |
| Weight | 1.75 kg |
| Discs / Records | 5 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.