Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | PROPHECY PRODUCTIONS PPCY879379.1 |
| EAN | 0884388879379 |
| Release Date | April 12, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 301 g |
| Weight | 301 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,319
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Weird Tales |
|---|---|
| Sanatci | Vision Bleak |
| Cikis tarihi | 2024-04-12 |
| EAN/UPC | 0884388879379 |
| Label | Prophecy Productions |
| Format | LP |
| Tur | Hard Rock & Metal / Gothic Metal |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | PROPHECY PRODUCTIONS PPCY879379.1 |
| EAN | 0884388879379 |
| Release Date | April 12, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 301 g |
| Weight | 301 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.