Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MASSACRE MASP6692425.1 |
| EAN | 4028466924254 |
| Release Date | July 12, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,104
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Holy or Damned |
|---|---|
| Sanatci | Voice |
| Cikis tarihi | 2024-07-12 |
| EAN/UPC | 4028466924254 |
| Label | Massacre |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Heavy Metal |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MASSACRE MASP6692425.1 |
| EAN | 4028466924254 |
| Release Date | July 12, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.