Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | AVAF MDIG90211.1 |
| EAN | 0885513902115 |
| Release Date | October 4, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 326 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,713
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Live At Rockpalast 1982 |
|---|---|
| Sanatci | Vollenweider, Andreas |
| Cikis tarihi | 2024-10-04 |
| EAN/UPC | 0885513902115 |
| Label | Avaf |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Newage |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | AVAF MDIG90211.1 |
| EAN | 0885513902115 |
| Release Date | October 4, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 326 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.