Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DAVE VERMEUELEN MUSIC DVMLP002 |
| EAN | 7141217130784 |
| Release Date | May 1, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,952
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | It's About Time |
|---|---|
| Sanatci | Voltage |
| Cikis tarihi | 2020-05-01 |
| EAN/UPC | 7141217130784 |
| Label | Dave Vermeuelen Music |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DAVE VERMEUELEN MUSIC DVMLP002 |
| EAN | 7141217130784 |
| Release Date | May 1, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.