Ek Bilgi
| Product_type | CD |
|---|---|
| Label | Warp WRP302.2 |
| EAN | 0801061030223 |
| Release Date | August 30, 2019 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 139 × 8 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,310
| Product_type | CD |
|---|---|
| Label | Warp WRP302.2 |
| EAN | 0801061030223 |
| Release Date | August 30, 2019 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 139 × 8 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.