Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BGP HIQLP114 |
| EAN | 0029667017312 |
| Release Date | April 14, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 317 × 7 mm · 342 g |
| Weight | 342 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,685
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Black, Brown and Beautiful |
|---|---|
| Sanatci | Oliver Nelson |
| Cikis tarihi | 2023-03-31 |
| EAN/UPC | 0029667017312 |
| Label | Flying Dutchman |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Funk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BGP HIQLP114 |
| EAN | 0029667017312 |
| Release Date | April 14, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 317 × 7 mm · 342 g |
| Weight | 342 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.