Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | DVD |
| Label | MADFISH MAFI5182695.1 |
| EAN | 0636551826952 |
| Release Date | February 24, 2023 |
| Media | CD + LP + DVD |
| Dimensions | 321 × 327 × 35 mm · 900 g |
| Weight | 900 g |
| Discs / Records | 1 |
₺7,890
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | A Gallery of Imagination |
|---|---|
| Sanatci | Wakeman, Rick |
| Cikis tarihi | 2023-03-24 |
| EAN/UPC | 0636551826952 |
| Label | Madfish |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Progressive Rock |
| Birim sayisi | 4 |
| Style | |
|---|---|
| Product_type | DVD |
| Label | MADFISH MAFI5182695.1 |
| EAN | 0636551826952 |
| Release Date | February 24, 2023 |
| Media | CD + LP + DVD |
| Dimensions | 321 × 327 × 35 mm · 900 g |
| Weight | 900 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.