Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | Other |
| Label | MR BONGO BRZ45041R |
| EAN | 5024017005976 |
| Release Date | February 28, 2025 |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,085
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 7-Deixa Nao Deixa / Avenida Atlantica |
|---|---|
| Sanatci | Maria, Rosa |
| Cikis tarihi | 2025-02-28 |
| EAN/UPC | 5024017005976 |
| Label | Mr Bongo |
| Format | 12in |
| Tur | Brazil / Musica Popular Brazil |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | Other |
| Label | MR BONGO BRZ45041R |
| EAN | 5024017005976 |
| Release Date | February 28, 2025 |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.