Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ORG MUSIC OGMC2110.1 |
| EAN | 0711574884711 |
| Release Date | August 16, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 317 × 326 × 6 mm · 234 g |
| Weight | 234 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,736
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Standards |
|---|---|
| Sanatci | Sun Ra |
| Cikis tarihi | 2019-08-16 |
| EAN/UPC | 0711574884711 |
| Label | Org Music |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ORG MUSIC OGMC2110.1 |
| EAN | 0711574884711 |
| Release Date | August 16, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 317 × 326 × 6 mm · 234 g |
| Weight | 234 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.