Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ORG MUSIC OGMC48357.1 |
| EAN | 0711574835713 |
| Release Date | June 29, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 5 mm · 229 g |
| Weight | 229 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,605
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Janus |
|---|---|
| Sanatci | Sun Ra |
| Cikis tarihi | 2018-06-29 |
| EAN/UPC | 0711574835713 |
| Label | Org Music |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ORG MUSIC OGMC48357.1 |
| EAN | 0711574835713 |
| Release Date | June 29, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 5 mm · 229 g |
| Weight | 229 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.