Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | L'AUTRE IMT573105.1 |
| EAN | 3770015731059 |
| Release Date | December 3, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,182
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Afro-Jazz-Folk Collection Vol.1 |
|---|---|
| Sanatci | Super Biton De Segou |
| Cikis tarihi | 2021-12-03 |
| EAN/UPC | 3770015731059 |
| Label | L'autre |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | L'AUTRE IMT573105.1 |
| EAN | 3770015731059 |
| Release Date | December 3, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.