Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DON GIOVANNI LPDG206C |
| EAN | 0634457046290 |
| Release Date | August 27, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 279 g |
| Weight | 279 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,782
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Sodo Pop |
|---|---|
| Sanatci | Supercrush |
| Cikis tarihi | 2021-08-27 |
| EAN/UPC | 0634457046290 |
| Label | Don Giovanni |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DON GIOVANNI LPDG206C |
| EAN | 0634457046290 |
| Release Date | August 27, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 279 g |
| Weight | 279 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.