Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | PROVOGUE PRRD747812.1 |
| EAN | 0810020508215 |
| Release Date | August 26, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 317 × 6 mm · 454 g |
| Weight | 454 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,929
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | West of Flushing, South of Frisco |
|---|---|
| Sanatci | Supersonic Blues Machine |
| Cikis tarihi | 2022-08-26 |
| EAN/UPC | 0810020508215 |
| Label | Provogue |
| Format | LP |
| Tur | Blues |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | PROVOGUE PRRD747812.1 |
| EAN | 0810020508215 |
| Release Date | August 26, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 317 × 6 mm · 454 g |
| Weight | 454 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.