Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| EAN | 0081227884253 |
| Release Date | January 6, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 409 g |
| Weight | 409 g |
| Discs / Records | 2 |
₺4,201
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Little Earthquakes |
|---|---|
| Sanatci | Amos, Tori |
| Cikis tarihi | 2023-01-06 |
| EAN/UPC | 0081227884253 |
| Label | Rhino |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| EAN | 0081227884253 |
| Release Date | January 6, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 409 g |
| Weight | 409 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.