Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | RHINO ATL82567B.1 |
| EAN | 0603497844333 |
| Release Date | August 13, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 315 × 7 mm · 459 g |
| Weight | 459 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,342
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Under the Pink |
|---|---|
| Sanatci | Amos, Tori |
| Cikis tarihi | 2021-08-13 |
| EAN/UPC | 0603497844333 |
| Label | Rhino |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | RHINO ATL82567B.1 |
| EAN | 0603497844333 |
| Release Date | August 13, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 315 × 7 mm · 459 g |
| Weight | 459 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.