Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | WAGRAM WGAM7438056.1 |
| EAN | 3596974380561 |
| Release Date | January 3, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 326 × 331 × 27 mm · 1.18 kg |
| Weight | 1.18 kg |
| Discs / Records | 5 |

₺6,167
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Classical Essentials |
|---|---|
| Sanatci | V/A |
| Cikis tarihi | 2025-01-31 |
| EAN/UPC | 3596974380561 |
| Label | Wagram |
| Format | LP |
| Tur | Classical |
| Birim sayisi | 5 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | WAGRAM WGAM7438056.1 |
| EAN | 3596974380561 |
| Release Date | January 3, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 326 × 331 × 27 mm · 1.18 kg |
| Weight | 1.18 kg |
| Discs / Records | 5 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.