Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | VAMPISOUL VMPS307.1 |
| EAN | 8435008864897 |
| Release Date | November 22, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 316 × 4 mm · 279 g |
| Weight | 279 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,413
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Saboreando / Pot Ful of Soul |
|---|---|
| Sanatci | 107th Street Stickball Team |
| Cikis tarihi | 2024-11-22 |
| EAN/UPC | 8435008864897 |
| Label | Vampisoul |
| Format | LP |
| Tur | Latin / Boogaloo |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | VAMPISOUL VMPS307.1 |
| EAN | 8435008864897 |
| Release Date | November 22, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 316 × 4 mm · 279 g |
| Weight | 279 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.